Forumdan yararlanmak için lütfen üye olunuz
Forumdan yararlanmak için lütfen üye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WİNDOWS 7 TANITIM

YazarMesaj
ADMİN
ADMİN
ADMİN
ADMİN

Ejderha

WİNDOWS 7 TANITIM Empty
MesajKonu: WİNDOWS 7 TANITIM   WİNDOWS 7 TANITIM EmptyÇarş. Mayıs 06, 2009 5:18 pm

Microsoft un en son çıkardığı işletim sistemi olan windows 7 çok tutulacak gibi henuz tam anlamıyla çıkmadı fakat ben 3 aydır kullanıyorum bugun ise siz kullanıcıların test etmesi için internetten indirilmeye sunuldu BURADAN indirebilirsiniz.bilgisayarınızda kullana bilmeniz için en az sistem gereksinimleri şunlardır.1 ghz işlemci 1 gb ram 16 GB disk alanı DirectX 9 destekli shader sürümü en az 10. olan bi ekran kartı ile kullanabilirsiniz.windows 7 nin 64 bit sürümünün daha genel kullanılacağı düşünülüyor.sizde sitedeki x64 ü seçerek 64 bit uyumlu olanını indirip kullanabilirsiniz onun için sistem gereksinimleri 1 ghz işlemci fakat bu 64 bit destekli bi işlemci olması lazım 2 gb ram 20 gb disk alanı aynı sekilde bi ekran kartı yeterli olacaktır.

yeni özelliklerdende kısaca bahsedeyim aero Shake ve AeroPeek en dikkat çeken iki yeni özelliği.Aero Peek, masaüstünüze ve açık program pencerelerine sürekli olarak hakim olmanız için tasarlanmış. Bu iş için görev çubuğunun en sağına yeni bir "Masaüstünü Göster" ikonu eklenmiş. Bunun üzerine geldiğinizde tüm açık pencereler şeffaf hale geliyor ve masaüstüne veya gadget’lara göz atmak mümkün hale geliyor. İkona tıkladığınızda ise tanıdığınız "Masaüstünü Göster" süreci gerçekleşiyor.Çok iyi olmuş gerçekten masaüstünü daha kolay kullanıyoruz.Mesela masaüstünde onlarca açık pencere varsa tek tek - işaretine tıklayarak indirmek yerine kullanacağınız pencereyi tutup sallıyorsunuz diğer pencereler hemen kibar bi şekilde aşağıya iniyor.İşte bu özelliği, AeroPeek isimli küçük bir araç yardımıyla Windows XP ya da Vista’ya taşıyabilirsiniz. Yaklaşık 2 MB büyüklüğündeki bedava aracı indirip kurduğunuzda, Görev Çubuğu bildirim alanında küçük mavi bir simgenin belirdiğini göreceksiniz. Bu simgeye tek bir kere tıklayarak tüm pencereleri şeffaf hale getirebilir, yine tek bir kere tıklayarak normal görünüme geri dönebilirsiniz. Download:http://fogelsoft.extra.hu/progs/aeropeek.zip

Şimdide daha yeniki bahsettiğin aero shake :)Adındanda anlaşıldığı gibi sallamak oluyor :)bunu xp ve vistaya kurmakda basit.Masaüstündeki pencere yığınından kurtulup sadece bir pencereyi görmek istediğinizde Aero Shake özelliği çok işinize yarayacaktır. Aero Shake aracını indirip sisteme kurduktan sonra, efekti görmek için masaüstünde birden çok pencere açıkken bunlardan bir tanesini tutup sağa sola sallamanız gerekiyor. Bu sayede salladığınız pencere dışında kalan açık pencerelerin tümü Görev Çubuğu’na inecek, ekranda sadece tek bir pencere açık kalacak. Bu tek pencereyi tekrar sağa sola salladığınızda ise, ekran yine eski durumuna geri dönecek. Download:http://cache.gawker.com/assets/images/gawker/2008/11/Aero_Shake_1.3.exe

daha geniş bahsetmek isterdim ama kimse okumuyo nasıl olsa Sad
https://ottbirlikleri.forumdizini.com
ADMİN
ADMİN
ADMİN
ADMİN

Ejderha

WİNDOWS 7 TANITIM Empty
MesajKonu: GERÇEK WİNDOWS 7 GÖRÜNTÜLERİ   WİNDOWS 7 TANITIM EmptyÇarş. Mayıs 06, 2009 5:26 pm

Windows 7 hakkında bir çok ekran görüntüsü var google dan aradığınızda ama ilk sayfada gözükenlerin %85-90 ı o degil Smile ilgi çekmek için koyuyorlar olsa gerek bunlar gerçek görüntüleri işte Smile

WİNDOWS 7 TANITIM Windows7-70571236879374

WİNDOWS 7 TANITIM Windows-7-starter

WİNDOWS 7 TANITIM Windows7rc-3

WİNDOWS 7 TANITIM Windows7rc-1

WİNDOWS 7 TANITIM Windows-7

WİNDOWS 7 TANITIM Windows-7-12-800-x-640

Bi yorumu çok görmeyin şu garip admin'e Smile king
https://ottbirlikleri.forumdizini.com

WİNDOWS 7 TANITIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-